Stacjonarny sklep nurkowy Oświęcim

Przy naszym centrum nurkowym w Oświęcimiu działa również stacjonarny sklep nurkowy Oświęcim. Istnieje on od początku działalności naszego centrum Beskid Divers. W stacjonarnym sklepie nurkowym w Oświęcimiu dysponujemy największym asortymentem sprzętu nurkowego Oświęcim  w regionie. Umożliwiamy zakup sprzętu nurkowego na raty!

W sklepie nurkowym w Oświęcimiu zaopatrzysz się w cały potrzebny sprzęt nurkowy Oświęcim, w naszym asortymencie znajduje się sprzęt nurkowy dla dorosłych oraz sprzęt nurkowy dla dzieci. Przed rozpoczęciem przygody z nurkowaniem warto zaopatrzyć się w tzw. ABC do nurkowania, składają się na nie trzy elementy: maska nurkowa Oświęcim, fajka nurkowa Oświęcim oraz płetwy nurkowe Oświęcim. Maska nurkowa Oświęcim powinna być doskonale dopasowana rozmiarowo i odpowiednio przylegać do twarzy. Również płetwy nurkowe Oświęcim powinny być dopasowane do rozmiaru stopy oraz do charakteru nurkowania. Istnieje wiele rodzajów płetw do nurkowania, na szczególną uwagę zasługują możliwe do zakupienia w naszym sklepie nurkowym w Oświęcimiu płetwy kaloszowe Oświęcim  do nurkowania . Oprócz podstawowego sprzętu nurkowego posiadamy w asortymencie wszystkie potrzebne elementy wyposażenia nurka. W sklepie nurkowym w Oświęcimiu mamy pełną rozmiarówkę pianek do nurkowania Oświęcim oraz pianki do snorkelingu. Dla osób, które chciałby nurkować na poziomie zaawansowanym polecamy dopasowany suchy skafander nurkowy Oświęcim. Zakupisz u nas również butle nurkowe Oświęcim, które dla ciebie napełnimy w naszym centrum nurkowym. Kolejnym ważnym elementem wyposażenia nurka jest automat do nurkowania Oświęcim, po podpięciu do butli umożliwia oddychanie pod wodą. W stacjonarnym sklepie nurkowym w Oświęcimiu zakupisz również jacket nurkowy Oświęcim, czyli kamizelka nurkowa Oświęcim – do niej mocujesz butle nurkową, dzięki dodawaniu i odejmowaniu powietrza z jacketu można regulować tempo schodzenia pod wodę. Dostępne są u nas również buty do nurkowania Oświęcim, na które łatwo założysz płetwy do nurkowania Oświęcim. W asortymencie naszego sklepu nurkowego Oświęcim zakpisz również potrzebne akcesoria nurkowe, takie jak: komputer nurkowy Oświęcim, kompas nurkowy Oświęcim, latarkę nurkową Oświęcim czy bojkę nurkową Oświęcim . Wyjeżdżając na nurkowania ważne jest, aby mieć ze sobą torbę nurkową.

W asortymencie sklepu nurkowego w Oświęcimiu znajduje się pełna rozmiarówka sprzętu nurkowego dla dorosłych, jak i również dla dzieci.

AUTOMATY ODDECHOWE
JACKETY I SKRZYDŁA KOMPUTERY NURKOWE SKAFANDRY NURKOWE MASKI I FAJKI LATARKI NURKOWE
PŁETWY
BUTLE NURKOWE
INNE
AUTOMATY REKREACYJNE JACKETY BCD LIQUIVISION SKAFANDRY SUCHE MASKI DUŻE Z AKUMULATOREM KALOSZOWE BUTLE STALOWE 12L i 15L BALAST TWARDY I MIĘKI
AUTOMATY SIDE MOUNT ZESTAW DO TWINA HEINRICHS WEIKAMP SKAFANDRY MOKRE FAJKI DO RĘKI PASKOWE BUTLE ALUMINIOWE 7L i 11L KARABINKI
AUTOMATY DO TWINA SKRZYDŁA MARES KAPTURY AKCESORIA DO MASKI PASKI DO PŁETW TWINSETY KĄPASY
AUTOMATY DO STAGE PŁYTY SUUNTO RĘKAWICE AKCESORIA AKCESORIA BUTLE DO ARGONU 0,75L i 1,5L NOŻE I EEZYCUTY
AUTOMATY DO ARGONÓWKI UPRZĘŻE SHEARWATER BUTY ZAWORY DO BUTLI BOJKI
WĘŻE AKCESORIA RĘKAWICE, MANCHETY, ZAWORY MANIFOLDY I OBEJMY KOŁOWROTKI I SZPULKI
USTNIKI OCIEPLACZE UPRZĘŻE DO STAGE 7L, 11,L TABLICZKI
MANOMETRY AKCESORIA AKCESORIA SKRZYNIE I TORBY NURKOWE
ORINGI KSIĄŻKI NURKOWE