Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Oświęcim

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Oświęcimiu

Nurkowanie jest proste i nie wymaga dużej siły, nie ma również górnej granicy wieku od kiedy ani do kiedy można nurkować. Aby przekonać się, że nurkowanie może być wspaniałą przygodą skorzystaj w naszym centrum nurkowym w Oświęcimiu z nurkowania próbnego. Później możesz zacząć podstawowy kurs nurkowy Oświęcim , który pozwoli ci uzyskać licencje na nurkowanie. Podczas szkolenie zespół naszego centrum nurkowego w Oświęcimiu nauczy cię bezpiecznego poruszania się pod wodą do głębokości 18 metrów. Po zakończonym szkoleniu w centrum nurkowym w Oświęcimiu będziesz mógł bez problemu wypożyczyć sprzęt lub uczestniczyć w nurkowym safari. Kursy nurkowania w centrum nurkowym w Oświęcimiu gwarantują ci, że twoja przygoda z nurkowaniem będzie bezpieczna. Po zakończonym kursie  nurkowania Oświęcim otrzymasz certyfikat, który uznawany jest na całym świecie

Podstawowy kurs nurkowy w Oświęcim dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Oświęcimiu dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy Oświęcim (Open Water Diver PADI) to najpopularniejszy kurs nurkowy Oświęcim  na całym świecie. Instruktorzy z naszego centrum nurkowego w Oświęcimiu odkryją przed tobą sekrety nurkowania: zaczynając od nurkowania próbnego Oświęcim , przez podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych w Oświęcimiu, a kończąc na kursach zaawansowanych, jak i również na szkoleniach instruktorskich. Zapisanie się na podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych w Oświęcimiu, to początek przygody z nurkowaniem. Szkolenie prowadzone jest według programu PADI Oświęcim – jednej z najbardziej znanych federacji nurkowych na świecie. Na naszym podstawowym kursie nurkowym w Oświęcimiu szkolenie odbywa się zgodnie ze standardami PADI. Program kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności związanych z nurkowaniem, po jego zakończeniu otrzymasz certyfikat Padi , który uznawany na całym świecie. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych w Oświęcimiu i odkrywaj podwodne krainy.

Podstawowy kurs nurkowy w Oświęcim  dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Oświęcimiu dla dzieci

Szkolenie Junior Open Water Diver PADI Oświęcim jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych szkoleń dla początkujących nurków. Program kursu nurkowego Oświęcim umożliwia opanowanie najważniejszych umiejętności związanych z nurkowaniem. Po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego dla dzieci w Oświęcimiu każdy kursant otrzymuje certyfikat umożliwiający nurkowanie na głębokość 12 metrów.

W naszej szkole nurkowej w Oświęcimiu uczymy już od ósmego roku życia. Kursy nurkowe Oświęcim realizujemy podczas roku szkolnego, aby dziecko w każdej chwili było gotowe na wyjazd nurkowy. Podstawowy kurs nurkowy dla dzieci w Oświęcimiu na pewno okaże się trafionym prezentem dla twojego dziecka.

Program podstawowego kursu nurkowania w Oświęcim

Program podstawowego kursu nurkowego w Oświęcimiu

Nurkowanie Oświęcim  nie ma górnej granicy wieku, podstawowy kurs nurkowy OWD Padi Oświęcim można rozpocząć w każdym wieku, pod warunkiem, że nie ma żadnych przeciwskazań medycznych. Podczas kursu nurkowego Oświęcim zapoznasz się z zasadami nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym Oświęcim , nauczysz się zasad planowania oraz przeprowadzanie bezpiecznych nurkowań. Dowiesz się również jak poradzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach pod wodą. Program podstawowego kursu nurkowego w Oświęcimiu pozwala na opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie certyfikat Open Water Diver Oświęcim wydawany przed PADI uprawniający do nurkowania na głębokość 18 metrów.

Na podstawowy kurs nurkowy w Oświęcimiu składa się pięć modułów teoretycznych, pięć modułów na basenie oraz cztery nurkowania na wodach otwartych. Szkolenie rozpoczyna się od zajęć teoretycznych, korzystamy z kilku źródeł wiedzy: doświadczenia naszego instruktora nurkowania Oświęcim, filmów, podręcznika oraz quizów. Następnie zajęcia na podstawowym kursie nurkowym w Oświęcimiu odbywają się na basenie. Ćwiczymy w małych grupach i na prywatnym basenie, który jest do naszej wyłącznej dyspozycji. W naszej szkole nurkowej Oświęcim jeden instruktor szkoli nie więcej niż czwórkę kursantów, do każdego uczestnika szkolenie podchodzimy indywidualnie. Natomiast na nurkowania na wody otwarte jeździmy na najbliższy akwen wodny, np. do Jaworzna. Chcąc uczestniczyć w podstawowym kursie nurkowym w Oświęcimiu musisz ukończyć co najmniej 15 lat, umieć pływać i nie mieć problemów zdrowotnych. Z kolei chcąc uczestniczyć w podstawowym kursie nurkowym dla dzieci w Oświęcimiu należy mieć ukończone co najmniej 10 lat, umieć pływać i nie mieć problemów ze zdrowiem.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Oświęcim

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Oświęcimiu?                                  

Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego w Oświęcimiu otrzymuje się wydawany przed międzynarodową federację nurkową certyfikat Open Water Diver PADI Oświęcim uprawniający do nurkowania na głębokość 18 metrów. Nurkowanie jest sportem partnerskim, po uzyskaniu certyfikatu PADI Oświęcim możesz nurkować z partnerem na całym świecie. Po zakończonym podstawowym kursie nurkowym w Oświęcimiu możesz podejmować dalsze szkolenie specjalizacyjne, w tym także kurs nurkowy  zaawansowany AOWD Oświęcim. Natomiast dzieci po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego w Oświęcimiu otrzymują certyfikat Junior Open Water Diver PADI Oświęcim  uprawniający do nurkowania na głębokość 12 metrów. Po zakończeniu szkolenia stajesz się pełnoprawnym nurkiem. Od tego momentu jeziora, morza czy oceany czekają na ciebie. Jeśli jednak podstawowy kurs nurkowy w Oświęcimiu to dla ciebie za mało, możesz kontynuować swój rozwój nurkowy szkoląc się na coraz wyższe stopnie nurkowe. Może w przyszłości zostaniesz podwodnym przewodnikiem, divemasterem a może nawet instruktorem nurkowania Oświęcim ? Wystarczy zapisać się na podstawowy kurs nurkowy w Oświęcimiu.

Kursy nurkowe Oświęcim . Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Oświęcim. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kurs Open Water Diver PADI Oświęcim  to podstawowy kurs nurkowy Oświęcim, po jego zakończeniu możesz kontynuować szkolenie nurkowe podczas kolejnych kursów nurkowych w Oświęcimiu. Centrum nurkowe Oświęcim  realizuje kursy nurkowe AOWD, podczas którego rozwijamy praktyczne umiejętności nurkowe. Po zakończeniu kursu nurkowego Aowd  Oświęcim możesz odbywać nurkowania do głębokości 30 metrów. Natomiast jeśli marzysz o nurkowaniach głębszych niż 30 metrów, to koniecznie skorzystaj z kursu nurkowego Deep Water Diver PADI w Oświęcimiu.

Podczas kontynuacji szkolenia nurkowego w Oświęcimiu trudną, ale ważną umiejętnością nurka jest podwodna nawigacja. Instruktorzy podczas kursu nurkowego w Oświęcimiu wprowadzą cię w tajniki nawigacji podczas kursu Nawigacja Podwodna PADI Oświęcim. Natomiast podczas kursu nurkowego Rescue PADI Oświęcim  dowiesz się jak udzielić pierwszej pomocy nurkowi pod wodą. Z kolei jeśli przewidujesz większość swoich nurkowań w zimnych wodach, a nurkując w Polsce jest to raczej nie uniknione – warto podczas kontynuacji szkolenia nurkowego w Oświęcimiu zapisać się na kurs Suchy Skafander PADI Oświęcim . Swoją pasję do nurkowania możesz pogłębiać, np. podczas kursu Wrakowego PADI w Oświęcimiu.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Oświęcim

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Oświęcim . Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Oświęcim . Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

 

 

v

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt