Dlaczego właśnie centrum nurkowe Beskid Divers w Oświęcimiu?

Centrum nurkowe Beskid Divers w Oświęcimiu jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z nurkowaniem. Podczas szkolenia do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie. Instruktorzy z naszego centrum nurkowego Beskid Divers w Oświęcimiu, to wykwalifikowana kadra nurków, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo kursantów. Dlatego w naszej szkole nurkowej Oświęcim pokażemy ci jak nurkować bezpiecznie.

Centrum nurkowe Beskid Divers w Oświęcimiu jest jedynym na południu Polski autoryzowanym centrum międzynarodowej organizacji nurków technicznych IANTD Oświęcim oraz posiada status pięciogwiazdkowego autoryzowanego centrum nurkowe PADI Oświęcim, PADI TecRec. Nasze centrum nurkowe Beskid Divers w Oświęcimiu jest również biznes partnerem DAN Oświęcim  oraz Emergency First Respone Center. Wszystkie powyższe tytułu, które uzyskało nasze centrum nurkowe gwarantuje, że każdy ukończony kurs nurkowy Oświęcim  będzie na najwyższym poziomie.

Od początku szkolenia w naszym centrum nurkowym Beskid Divers w Oświęcimiu istnieje możliwość nurkowania Oświęcim w suchym skafandrze . Każdy kto nie lubi marznąć w zimnej wodzie, na pewno ucieszy się z takiej możliwości. Szkoła nurkowa Oświęcim posiada bogate zaplecze techniczno-sprzętowe. Jako jedyna szkoła nurkowa Oświęcim na terenie województwa śląskiego i małopolskiego korzystamy podczas podstawowego kursu nurkowego  Oświęcim  z prywatnego basenu. Centrum nurkowe Beskid Divers w Oświęcimiu prowadzi również sklep nurkowy Oświęcim i wypożyczalnię sprzętu nurkowego Oświęcim. Instruktorzy doradzą ci podczas wyboru sprzętu nurkowego Oświęcim. W centrum nurkowym Oświęcim mamy możliwość również napełnić butle nurkowe Oświęcim . Nabijamy butle Oświęcim  HP i Nabijamy butle Oświęcim    PCP na 300 bar. Beskid Divers w Oświęcimiu prowadzi również autoryzowany serwis sprzętu nurkowego Oświęcim